WIADOMOŚCI
NIEZALOGOWANY
Data publikaccji: 2019-09-10 14:39:53
Wyniki Okręgu Koszalin 2019

Kategoria A

1. Ruchniak – Zapart – Darł-Sław        240,07

2. Mackiewicz Jadwiga – Koszalin        331,95

3. Plesiak Damian – Kołobrzeg           372,18

4. Jędrzejek Adam – Kołobrzeg           381,17

5. Jankowski Ireneusz – Koszalin        444,15

6. Mackiewicz Janusz – Koszalin         447,15

7. Gajda Karol – Białogard              456,79

8. Moraczyński Marek – Darł-Sław        476,86

9.Nitka – Tomczyk – Darł-Sław          492,70

10.Kilar Dawid - Koszalin              495,96

11.Wandycz Arkadiusz – Białogard       518,13

12.Sosnowski Tadeusz – Białogard       606,90

13.Solecki – Dmoch – Białogard         622,86                      

 

 

Lotniki kategoria A

1.Gierowski Janusz – Kołobrzeg Pl-0192-18-1756          3,72

2.Bińczyk Andrzej – Sławno PL-0480-17-4185              4,32

3.Plesiak Damian – Kołobrzeg PL-0192-14-906            14,54              

4.Wandycz Arkadiusz – Białogard PL-0191-18-6209        14,76

5.Ruchniak – Zapart - Darł-Sław PL-0437-17-1038        14,87

6.Rolla Jarosław i Robert – Kołobrzeg PL-0192-18-4101  15,14

7.Głowacki Janusz – Sławno PL-0480-17-313              17,82

8.Jankowski Ireneusz – Koszalin PL-0193-17-7197        25,00

9.Moraczyński Marek – Darł-Sław PL-0302-16-1954        26,89

10.Noga Grzegorz – Darł-Sław PL-0437-17-1234           32,16

 

 

Kategoria B

1.Wójcik Mariusz – Sławno             207,62                       

2.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław      253,41

3.Gajda Karol – Białogard             260,62

4.Jurcaba Zbigniew – Świdwin          294,81

5.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin       306,60

6.Tomski Krzysztof – Połczyn Zd       307,07

7.Rechtziegel Grzegorz – Połczyn Zd   352,75

8.Kilar Dawid – Koszalin              357,51

9.Obst Zdzisław – Kołobrzeg           378,30

10.Piotrowicz – Szewczyk – Świdwin    381,91

11.Różycki Ryszard – Darł-Sław        420,94

12.Gaczyński Wiesław – Darł-Sław      447,11

13.Miroń Włodzimierz – Białogard      453,40

 

 

Lotniki kategoria B

1.Pietrzyk Piotr – Sławno PL-0480-17-1688               7,43

2.Bagiński Zbigniew – Białogard PL-0191-18-6652         9,09

3.Obst Zdzisław – Kołobrzeg PL-0192-18-1938            12,59

4.Sosnowski Tadeusz – Białogard PL-0191-3425           17,42

5.Wójcik Mariusz – Sławno PL-0480-18-5947              18,37

6.Solecki – Dmoch – Białogard PL-0191-18-9673          18,63

7.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin PL-0193-17-2882        19,02

8.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin PL-0193-16-1274        27,06

9.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław PL-0437-17-2063       29,36

10.Różycki Ryszard – Darł-Sław PL-0437-15-2083         32,10

 

 

Kategoria C

1.Kilar Dawid – Koszalin              116,17                       

2.Solecki – Dmoch – Białogard         352,19

3.Gadzinowski Ryszard – Połczyn Zdrój 367,29

4.Gaczyński Wiesław – Darł-Sław       440,77

5.Sosnowski Tadeusz – Białogard       482,24

6.Mackiewicz Janusz – Koszalin        513,15

7.Janda Jacek – Świdwin               539,82

8.Jędrzejek Adam – Kołobrzeg          541,38

9.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław      578,45

10.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin      580,55

11.Rechtziegel Grzegorz – Połczyn Zd  649,50

12.Olczak Zbigniew – Świdwin          715,07

13.Węgliński Stanisław – Darł-Sław    747,90                        

 

 

Lotniki kategoria C

1.Janda Jacek – Świdwin PL-0421-17-912                  8,16

2.Plesiak Damian – Kołobrzeg PL-0192-14-906            10,27

3.Jankowski Ireneusz – Koszalin PL-0193-16-10085       16,60

4.Rechtziegel Grzegorz – Połczyn Zdrój PL-0421-17-9641 18,22

5.Gadzinowski Ryszard – Połczyn Zdrój PL-0194-15-7787  19,02

6.Jankowski Ireneusz – Koszalin PL-0193-16-10152       25,22

7.Gaczyński Wiesław – Darł-Sław PL-0241-17-4403        30,28

8.Targus Robert Świdwin PL-0421-16-5752                32,77

9.Targus Robert - Świdwin PL-0421-17-243               46,58

10.Węgliński Stanisław – Darł-Sław DV-01353-17-318     54,69

 

 

Kategoria E

1.Kilar Dawid – Koszalin               64,62                       

2.Plesiak Damian - Kołobrzeg          111,44                       

3.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin       167,48

4.Karaś Mieczysław - Koszalin         210,88

5.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław      223,85

6.Szczęśniak Jerzy – Koszalin         227,08

7.Wójcik Mariusz – Sławno             266,20      

8.Mackiewicz Janusz – Koszalin        274,74

9.Mora Józef i Rafał - Sławno         301,05

10.Łomako Mirosław – Połczyn Zdrój    304,83

11.Pater Piotr – Białogard            328,76

12.Gadzinowski Ryszard – Połczyn Zd   331,11

13.Tomski Krzysztof – Połczyn Zdrój   388,78

 

 

Lotniki kategoria E

1.Mackiewicz Janusz - Koszalin PL-0193-18-5481          2,40

2.Mora Józef i Rafał – Sławno PL-0480-17-2694           6,91

3.Plesiak Damian - Kołobrzeg PL-0192-14-906             7,55

4.Kilar Dawid - Koszalin PL-0193-15-5411               18,02

5.Kilar Dawid - Koszalin PL-0193-16-13035              19,60

6.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław PL-0437-14-1187       41,48

7.Adamski Łukasz – Darł-Sław PL-0460-16-2525           46,21

8.Kozłowski Jan - Świdwin PL-0421-16-4434              50,07

9.Kurażyński Tadeusz - Świdwin PL-0421-17-5089         60,66

10.Jurcaba Zbigniew – Świdwin PL-0303-17-11524         74,50

 

 

Kategoria D

1.Kilar Dawid – Koszalin              963,64                       

2.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin      1219,07

3.Solecki - Dmoch – Białogard        1472,11      

4.Mackiewicz Janusz – Koszalin       1683,07

5.Plesiak Damian – Kołobrzeg         1882,74

6.Pater Piotr – Białogard            2206,18

 

 

Kategoria GMP

1.Solecki – Dmoch – Białogard          1819,29

2.Socha Ryszard – Sławno               1812,89

3.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław       1800,81

4.Jurcaba Zbigniew – Świdwin           1795,42

5.Kilar Dawid - Koszalin               1788,60

6.Wandycz – Arkadiusz – Białogard      1786,04

7.Piotrowicz – Szewczyk – Świdwin      1781,75

8.Miroń Włodzimierz – Białogard        1767,69

9.Orłowski – Puzio – Koszalin          1756,39

10.Mora Józef i Rafał – Sławno         1751,20

11.Dzwonnik Artur i Andrzej – Świdwin  1694,94

12.Rechtziegel Grzegorz – Połczyn Zd   1540,73

13.Gadzinowski Ryszard – Połczyn Zd    1539,79

 

 

Intermistrzostwo

1.Piórecki Arkadiusz – Darł-Sław     772,452

2.Solecki – Dmoch – Białogard       1048,020

3.Miroń Włodzimierz – Białogard     1188,020

 

 

Lotniki kategoria G

1.Jankowski Ireneusz – Koszalin PL-0193-18-3448        54,79

  Mackiewicz Janusz - Koszalin PL-0193-18-5481         54,79

3.Nowakowski Wiesław – Połczyn Zd PL-0194-18-1515      87,99

4.Lesisz Arkadiusz – Białogard PL-0191-18-2651        140,45

5.Janda Jacek – Świdwin PL-0480-18-5947               258,87

6.Dawidowski - Księżak – Świdwin PL-0421-18-7441      262,36

7.Bogdanowicz Tomasz – Świdwin PL-0421-18-220         344,96

 

 

Lotniki kategoria H

1.Kilar Dawid – Koszalin PL-0193-16-1500               36,72

2.Solecki - Dmoch - Białogard PL-0191-17-4212          83,25

3.Piotrowicz - Szewczyk – Świdwin PL-0421-14-1306     208,99

4.Olczak Zbigniew – Świdwin PL-0191-18-2651           263,91

5.Makos Janusz – Świdwin PL-0421-16-1896              301,44

 

 

Lotniki Open 1,0

1.Mackiewicz Janusz – Koszalin PL-0193-18-5481 11kon. 615,20                    

2.Kilar Dawid – Koszalin PL-0193-16-1470 11kon.      1119,35

3.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin PL-0193-17-2844 10kon.436,87

4.Kilar Dawid – Koszalin PL-0193-15-5411 10kon.       457,43

5.Mackiewicz Jadwiga – Koszalin PL-0193-16-1266 10kon.471,26

6.Kilar Dawid – Koszalin PL-0193-15-5484 10kon.       508,65

 

Lotniki Open 0,1

1.Plesiak Damian - Kołobrzeg PL-0192-14-906 13kon.       199,61                    

2.Kilar Dawid – Koszalin PL-0193-16-1500 12kon.          372,31

3.Pater Piotr - Białogard PL-0191-15-7846 12kon.         704,66            

4.Węgliński Stanisław – Darł-Sław DV-01353-17-318 12kon. 888,44

5.Piotrowicz - Szewczyk – Świdwin PL-0421-14-1306 12kon. 995,21

6.Romejko Władysław - Białogard PL-0191-14-5810 11kon.   879,91

7.Jurcaba Zbigniew – Świdwin PL-0421-16-12652 10kon.    1075,47

8.Jurcaba Zbigniew – Świdwin PL-0421-17-4296 10kon.     1226,08

 

DS0437 - DARŁOWSKO SŁAWIEŃSKI ODDZIAŁ PZHGP
Projekt i wykonanie: rumac.pl